Sarev Ürünleri Taç Ürünleri U.S. Polo Home Ürünleri İssimo Home Ürünleri
Cotton Box Ürünleri Pierre Cardin Ürünleri Kristal Ürünleri Özdilek Ürünleri
Tüm Ürünlerde
ÜCRETSİZ KARGO
Arkadaşını Sitemize Davet Et
20 TL PUAN KAZAN
Kapıda Ödeme İmkanı
KAPIDA ÖDEME
Yardım

İptal ve İade Bilgileri

İADE BİLGİLERİ :

1 - Maurer Avm'den satın aldığınız her ürünü, ürün kusurlu ise teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Kusurlu olmayan ürünlerin iadesinde ve kusurlu olmayan ürünlerin değişimlerinde kargo bedeli müşteri tarafından karşılanmaktadır.

2- İade için, satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.

3- İade edilecek ürünlerin fatura aslınında iadesi zorunludur. Bu belgelerin ve ürünün/ürünlerin Maurer Avm'ye ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli müşteriye iade edilir. Ancak, müşteri tarafından fatura aslının gönderilmemesi halinde KDV ve varsa sair yasal kesintiler müşteriye iade edilemez.

4 - İadesi yapılacak ürünler Maurer Avm'nin çalıştığı kargo şirketi aracılığı ile tarafımıza ulaştırılmalıdır.

5 - Ürün, paket koruyucu bir ambalaj içerisine yerleştirilmeli ve kargo şirketinin etiketi ürün ambalajının üzerinde bulunmamalıdır. Ürünün ambalajında meydana gelecek olan deformasyon, ürünün tekrar satılmasını engelleyen durumlar arasında yeralmaktadır.

6- Yukarıda belirtilen koşulları taşımayan ürün iadeleri kesinlikle kabul edilmemektedir.

7- Ürün iadesinin yukarıda belirtilen koşullara uygun şekilde gerçekleştirilmesi halinde, iade işlemine konu ürün bedeli en geç 7 iş günü içerisinde ilgili müşteri hesabına (satınalma işlemi kredi kartı ile yapılmışsa kredi kart hesabına, havale ile yapılmışsa ilgili mevduat hesabına, kapıda ödeme ile yapılmışsa mevduat hesabına) iade edilir.

İPTAL BİLGİLERİ :

İlk olarak siparişinizi "Sipariş İzleme" sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz “Siparişiniz onaylandı. Kargoya verilmeye hazırlanıyor” ya da “Kargoya teslim edildi” statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi “Sipariş yardım formu” butonuna tıklayarak ya da info@maureravm.com adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.
E-Posta Üyeliği
Yeniliklerder haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
E-posta adresiniz :
Üyelik İşlemleri
Yeni Üyelik
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Sipariş İşlemleri
Sipariş İzleme
Sipariş Yardım Formu
Ödeme Bildirim Formu
Alışveriş İşlemleri
Alışveriş Sepeti
Alışveriş Listesi
Alarm Listesi
Yardım
Gizlilik Politikası
Teslimat Takibi
İptal ve İade Bilgileri
Maurer Home Collection
MAURER TEKSTİL ÜRÜNLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
İzzetpaşa Mah. Ayazma Sok. Coşkun Apt. No:29 K:1 Şişli-İSTANBUL
Tel : (0212) 343 24 24
Eposta : info@maureravm.com